21.01.2022 11:40

Особисті зустрічі з роботодавцями – запорука успіху

61ea80571cedb__Дизайн-без-названия-(19).jpg

Сучасні вимоги ринку праці вимагають від фахівців служби зайнятості посиленої уваги до потреб роботодавців.

Задля налагодження тісної співпраці з працедавцями фахівці Мирноградського міського центру зайнятості проводили робочі зустрічі з роботодавцями.

Під час зустрічі особисті консультанти роботодавців надавали інформацію про зміни діючого законодавства, зокрема, про запобігання дискримінації за гендерною ознакою. Також, було ознайомлено з рекрутинговими формами укомплектування вакансій.

Варто відзначити, що останнім часом максимально спрощено комунікацію роботодавців з центром зайнятості - створено електронний кабінет роботодавця, який дає змогу своєчасно інформувати центр зайнятості про поточну та перспективну потребу в кадрах електронними сервісами.  Під час взаємодії зі службою зайнятості, роботодавець постійно володіє інформацією про професійно-кваліфікаційний склад осіб, зареєстрованих у центрі зайнятості, має можливість скористатися банком резюме осіб, професійні якості яких відповідають профілю підприємства; взяти участь у тематичних заходах для роботодавців.

61ea804dd4adf.jpg 61ea804de069e.jpg 61ea804e214a1.jpg