Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

03.11.2020 05:59

ДОВІДКИ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ МОЖНА ОТРИМАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ БАНКІВСЬКОЇ КАРТИ

5fa0f1ff145e0083678225.jpg

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції та убезпечення відвідувачів управління пропонує активно використовувати можливості відомчого Вебпорталу. Наприклад, отримувати довідки за формою ОК-5 чи ОК7, довідки про розмір пенсії тощо дистанційно, без відвідування управління.

Щоб отримати довідки необхідно авторизуватися в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua). Зараз це можна здійснити не лише за електронним цифровим підписом, а й за BankID, тобто за номером банківської картки.

За допомогою банківської картки можна одержати наступні електронні пенсійні послуги:

- довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії без урахування окремих видів виплат);

- довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);

- індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5, ОК-7, додаток 9) (містять інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками);

- витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (містить дані про статус застрахованої особи/ отримувача страхової виплати; дані про набутий страховий стаж; відомості про страхувальників, про періоди трудових відносин; відомості щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу; відомості про особливі умови праці, про суми добровільних внесків; дані пенсійної справи; відомості про інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування).

В особистому кабінеті на Вебпорталі оберіть розділ «Запит на отримання електронних документів» та заповніть поля форми запиту.  

Відповідь на запит ви отримаєте у розділі «Мої звернення», вибравши завдання із статусом «Виконано».

В отриманому документі знайдіть файл у pdf-форматі. Цей документ збережіть або роздрукуйте.

Достовірність всіх довідок, сформованих на вебпорталі Пенсійного фонду України, підтверджується QR-кодом.

Електронний документ з QR-кодом (довідки ОК-5, ОК-7, довідка про розмір пенсії тощо), підписаний електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно чинного законодавства, є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.