03.11.2020 12:51

Єдиний податок поповнив місцеві бюджети Донеччини на 861 мільйон гривень

5fa15272de9b5715917808.png

За 10 місяців 2020 року суб’єкти господарювання Донеччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області 861,1 млн грн єдиного податку, що на 6% перевищує минулорічні показники. За рахунок такого приросту місцеві громади отримали на 46,1 млн грн більше, ніж у січні-жовтні 2019 року.

Зазвичай переважну частину надходжень єдиного податку, а саме 67% від загальної суми, забезпечили фізичні особи-підприємці, сплативши до місцевих бюджетів понад 578,1 млн гривень.

Натомість юридичними особами - платниками єдиного податку перераховано до місцевої казни 283 млн грн, у тому числі дві третини  надійшло від сільгоспвиробників області - 190,9 млн гривень.

Нагадуємо, що єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стабільно і суттєво поповнюють місцевий бюджет та забезпечують життєдіяльність територіальних громад. Також єдиний податок належить до тройки лідерів у формуванні місцевих бюджетів Донеччини, поступаючись за розміром лише податку на доходи фізичних осіб та земельному податку.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_uaFacebook - fb.com/TaxUkraineYouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Крім того, у нас теж є YouTube-канал https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ

Підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!