31.01.2022 16:44

У Мирноградській громаді створено комісію з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпечених сімей

61f7f64ed92f0__Дизайн-без-названия-(25).jpg

27 січня в Мирнограді відбулась зустріч представників Мирноградської міської ради, Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради, Покровсько-Мирноградської територіальної організації Профспілки робітників вугільної промисловості України та Мирноградського міського центру зайнятості щодо організації роботи Комісії з питань надання допомоги  на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

Заступник директора Мирноградського міського центру зайнятості Галина Лагуніна,  як відповідальна за координацію роботи з надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, запропонувала визначитись із функціями кожного члена Комісії, опрацювати Положення про Комісію та обрати голову, заступника голови,  секретаря Комісії. Зокрема, розглянули алгоритм дій щодо організації роботи з надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

Присутні підтримали пропозиції та обговорили порядок відбору осіб, які претендують на отримання фінансової допомоги.

61f7f64d272eb.jpg