16.04.2021 12:35

У Мирнограді відбувся семінар для роботодавців

607984c7a965b958354247.jpg

Фахівці Мирноградського міського центру зайнятості провели семінар для роботодавців. Захід було проведено спільно з представниками Мирноградської Державної податкової інспекціїв форматі вебінару на платформі ZOOM. Основною аудиторією стали представники малого та середнього підприємництва, які вже мають досвід ведення підприємницької діяльності та підприємці – початківці.

В ході заходу начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Шупер розповіла присутнім про послуги, які служба зайнятості надає роботодавцям та формат співпраці в період пандемії. Окрему увагу було приділено сучасним електронним сервісам, які надаються з використання інтернет-технологій та на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг роботодавцям.

Інформацію пропорядок та особливості надання об’єднаної звітності з податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхуваннянадаластарший державний інспекторМирноградської Державної податкової інспекції Інна Конопльова.

Висвітлені в ході зустрічі теми були актуальними для присутніх. Наприкінці заходу всі отримали відповіді на свої питання та відмітили зручність формату проведення семінару.

607984cb1b693987082218.jpg 607984cb1cc27744205436.jpg