18.05.2020 07:59

Зручне спілкування з Пенсійним фондом через Мобільний додаток «Пенсійний фонд»

5ec24184a80ba552908677.png

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області з метою дотримання вимог Закону України № 530-ІХ від 17.03.2020р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби» та у зв’язку з обмежувальними заходами, прийнятими Урядом України для запобігання поширення короновірусу COVID - 19 та запровадженням карантину пропонує скористатися Мобільним додатком «Пенсійний фонд», який робить спілкування з Пенсійним фондом максимально зручним та оперативним.

Мобільний додаток «Пенсійний фонд» забезпечує:

- доступ з мобільних пристроїв до електронних сервісів Пенсійного фонду;

- доступ всіх працюючих (застрахованих осіб) до інформації, яка міститься в електронній обліковій картці соціального страхування щодо анкетних даних, заробітної плати та інформації щодо надбаного страхового стажу;

- захист прав застрахованих осіб шляхом контролю за сплатою страхувальниками страхових внесків;

- доступ пенсіонерів до даних електронної пенсійної справи;

- оперативний доступ до Електронного реєстру листків непрацездатності;

- підвищення якості надання послуг.

Для використання додатку потрібно:

- або ключ кваліфікованого електронного підпису : доступний повний набір можливостей

- або попередня реєстрація на вебпорталі ПФУ через браузер : в цьому випадку дані користувача знеособлюються.

Основні можливості:

- для застрахованих осіб - перегляд відомостей з Реєстру застрахованих осіб (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником) інформація про заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж); проведення прогнозного розрахунку майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»; подання Анкети застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в реєстр застрахованих осіб.

- для пенсіонерів- перегляд відомостей з Електронної пенсійної справи.

-для всіх категорій: перегляд стану опрацювання звернень до Пенсійного фонду України, в тому числі прикріплених до звернень документів; отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR – кодом (форма ОК-5, ОК-7,

довідка про розмір пенсії) перевірка відомостей про трудову діяльність (Електронна трудова книжка).

Усі електронні документи з QR – кодом, завізовані кваліфікованим електронним підписом Пенсійного фонду України, згідно чинного законодавства, є аналогом паперового документу, підписаного відповідною особою в органі Фонду. Перевірити достовірність видачі електронних документів з QR – кодом може кожен, через вебпортал електронних послуг

Пенсійного фонду України у розділі «Верифікація виданих документів» на сайті portal.pfu.gov.ua.

Заощаджуйте свій час та користуйтеся зручними сервісами Пенсійного фонду України!