Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

10.07.2020 11:38

Покровсько – Добропільське управління: у першому півріччі поточного року платники отримали понад 14 тисяч адміністративних послуг

5f08534d84764245797208.jpg

Створення сприятливих умов для платників з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи Покровсько - Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області. Не дивлячись на умови карантину, 2394 платників звернулось за отриманням адміністративних послуг у червні. Підбиваючи підсумки роботи за шість місяців п.р., начальник Покровсько - Добропільського управління Алла Єльникова відзначила надання широкого спектру адміністративних послуг та сервісів для відвідувачів Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП).                                                                                                 

Протягом шести місяців ц.р. платникам податків, яких обслуговує управління, надано 14342 різних адміністративних послуги. Найбільш популярною серед послуг є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, якою скористались 6682 громадянина.

Часто запитуваними послугами також є:

видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 3064;

реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 788;

реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 729 послуги.

Крім цього, платникам податків видано 832 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДПС, 906 витягів з реєстру платників єдиного податку. Зареєстровано платниками єдиного податку 615 суб’єктів господарської діяльності.  

Нагадуємо, що центри обслуговування створено для зручності платників податків. В одному місці зосереджено усі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, приймання звітності, видача довідок. Платники мають змогу ознайомитись з інформацією щодо переліку послуг, порядку їх надання в зручний для них спосіб також і на головному веб порталі ГУ ДПС у Донецькій області  (вхід за посиланням: dn.tax.gov.ua/).

Також платники можуть скористатися електронними сервісами ДПС:

- електронний кабінет -  cabinet.sfs.gov.ua/;

- офіційна скринька ГУ ДПС для листування - dn-gu@tax.gov.ua;

-  електронні звернення від громадян - dn.ezvernennya@tax.gov.ua;

- запит на отримання публічної інформації - dn.publicinfo@tax.gov.ua.