11.02.2022 09:26

В Мирнограді відбувся міні-ярмарок для осіб з інвалідістю.

62060fd77fa9a__Дизайн-без-названия-(38).jpg

10 лютого фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Мирноградського міського центру зайнятості провели міні-ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю.

На ярмарок були запрошені безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та роботодавці міста.

Після презентації вакансій присутніми працедавцями начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Шупер представила вакансії роботодавців інших міст, які розташовані в межах транспортної доступності. Присутні шукачі роботи активно долучились до обговорення своїх перспектив співпраці, а найбільш зацікавлені були запрошені на особисту співбесіду з роботодавцем.

«Подібні заходи дуже важливі, оскільки вони дають можливість ще на крок наблизити шукачів роботи з інвалідністю до бажаної мети. І, можливо, не все вийшло цього разу, але фахівці з рекрутингу завжди готові прийти на допомогу і робити все можливе, щоб особи з інвалідністю мали впевненість у завтрашньому дні і почували себе соціально захищеними» - наголосила фахівчиня центру зайнятості підсумовуючи захід.

Контактна інформація:

84331, Донецька обл., м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41