11.02.2022 09:26
В Мирнограді відбувся міні-ярмарок для осіб з інвалідістю.
![62060fd77fa9a__Дизайн-без-названия-(38).jpg 62060fd77fa9a__Дизайн-без-названия-(38).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/35552/62060fd77fa9a__Дизайн-без-названия-(38).jpg)
10 лютого фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Мирноградського міського центру зайнятості провели міні-ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю.
На ярмарок були запрошені безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та роботодавці міста.
Після презентації вакансій присутніми працедавцями начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Шупер представила вакансії роботодавців інших міст, які розташовані в межах транспортної доступності. Присутні шукачі роботи активно долучились до обговорення своїх перспектив співпраці, а найбільш зацікавлені були запрошені на особисту співбесіду з роботодавцем.
«Подібні заходи дуже важливі, оскільки вони дають можливість ще на крок наблизити шукачів роботи з інвалідністю до бажаної мети. І, можливо, не все вийшло цього разу, але фахівці з рекрутингу завжди готові прийти на допомогу і робити все можливе, щоб особи з інвалідністю мали впевненість у завтрашньому дні і почували себе соціально захищеними» - наголосила фахівчиня центру зайнятості підсумовуючи захід.
Контактна інформація:
84331, Донецька обл., м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41
Тел./факс: +38 (0626) 42 01 04
Код ЄДРПОУ: 03491004
E-mail: smi@donocz.gov.ua
www.facebook.com/donemployment
![62060fd57e7ab.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/35553/62060fd57e7ab.jpg)
![62060fd57e9f7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/35554/62060fd57e9f7.jpg)