16.02.2022 08:25

У Мирнограді підбирали кадри для Державного пожежно-рятувального загону

6209f623ae25e__Дизайн-без-названия-(42).jpg

11 лютого в Мирноградському міському центрі зайнятості для безробітних та шукачів роботи було організовано міні-ярмарок вакансій. Для шукачів роботи було запропоновано вакансії 9 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області. Підприємство потребує фахівців на посади: «пожежний-рятувальник» та «водій автотранспортних засобів».

У рамках заходу заступник начальника 83 Державної пожежно-рятувальної частини Олексій Сосновський надав вичерпну інформацію щодо характеру та режиму роботи, умов оплати праці, специфіки виконання робіт та вимоги до претендентів за кожною із заявлених вакансій, а також відповів на питання, які цікавили безробітних. Окремо було надано інформацію про можливість кар’єрного зростання  та навчання у вищих навчальних закладів Міністерства з питань надзвичайних ситуацій.

Учасники заходу обмінялись з роботодавцем контактами, а рекрутерка Мирноградського міського центру зайнятості Юлія Кличова обговорила перспективи та шляхи подальшої співпраці.

6209f617c22a5.jpg 6209f61a63d21.jpg