18.11.2020 06:08

Про проведення Національної практичної конференції «Малий та середній бізнес – як ефективна складова сталого розвитку економіки України»

5fb4ba8619817870951120.jpg

Відділ економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради інформує про наступне.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019 – 2020 роки, 3 грудня 2020 року о 10.00 годині в онлайн-режимі відбудеться Національна практична конференція «Малий та середній бізнес – як ефективна складова сталого розвитку економіки України». Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі - МСБ).

Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

- аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;

- визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;

- залучення інвестицій в МСБ;

- презентація ефективних практик та успішного досвіду діючих підприємств та інше.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

Запрошуємо взяти участь у конференції представників малого і середнього підприємництва Мирноградської ОТГ.

Для участі у конференції необхідно до 27 листопада 2020 року зареєструватись за посиланням: : https://bit.ly/3lngVLq (доступ до входу буде надіслано зареєстрованим учасникам).

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном:            050-347-85-73; e-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com (контактна особа – Бедзай Олег Миколайович).