18.02.2022 15:20

Виїзний захід в об’єднану територіальну громаду

620f9d4f5fa44__Дизайн-без-названия-(47).jpg

Сьогодні, згідно графіку, фахівці Мирноградського міського центру зайнятості провели виїзний прийом в Мирноградській міській об’єднаній територіальній громаді.

Метою заходів є налагодження системної співпраці у напрямку реалізації соціально-економічних програм та спільних проектів у сфері зайнятості, підтримка підприємницьких ініціатив мешканців, сприяння створенню нових постійних та тимчасових робочих місць.

Заступниця відділу взаємодії з роботодавцями Мирноградського міського центру зайнятості Антоніна Хорушкопроінформувала мирноградців про впровадження нової моделі надання клієнтоорієнтованих послуг, що триває наразі в усіх базових центрах зайнятості,  ознайомила з можливостями використання електронних сервісів та інноваційних ресурсів служби зайнятості.

Служба зайнятості наразі активно провадить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед безробітних і розраховує на підтримку громади.

620f9d4ddb6c8.jpg