Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

05.01.2021 09:42

??????????’? ?????? - підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті

5ff43550e9d69799063206.png

Другий випуск ??????????’? ?????? #2 розповість Вам про не менш корисні та гарячі теми: вебмаркетинг, цифрові продажі, вебаналітика, аналіз бізнесу за допомогою цифрових інструментів та веб промоція консалтингових послуг.

 Якщо Ви вже на шляху до нових країн та Вам цікаво, як це роблять інші компанії та якими методами, читайте кейс-стаді про представників фешн та креативних секторів, зокрема: 

 • вихід виробників етноодягу на скандинавський ринок;
• виклик Німецького ринку українській компанії кравців;
• промоція виробника верхнього одягу на ринку Канади;
• весільні сукну в Австралії ;
 • розвиток експорту до Польщі виробників картин за номерами.

??????????’? ?????? – це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми ????? ??? ???????? для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності. 

Читайте другий випуск та підписуйтесь на сторінки команд учасниць, щоб отримувати більше інформації з питань міжнародної торгівлі! https://epo.org.ua/ttt_digest-2/
____
Програма Train the Trainers розроблена Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту. Програма фінансується Державним департаментом США (в рамках “Emerging Donors Challenge Program Round Seven”), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).