09.02.2021 06:22
На захист довкілля Донеччини у січні поточного року спрямовано 2,6 млн гривень екоподатку

Необхідність здійснення такої політики в сфері охорони довкілля, яка б забезпечувала сталий розвиток з екологічної точки зору, ефективне зниження та попередження негативних впливів на довкілля – визнано на державному рівні та є провідною метою саме у Донецькому регіоні, який відомий своїм небезпечним екологічним станом. Адже у структурі промислового потенціалу Донецької області величезна частка промисловості припадає на екологічно небезпечні галузі виробництва – металургійну, видобувну, виробництво електроенергії, хімічну та нафтохімічну промисловість.
За перший місяць 2021 року підприємства Донецької області сплатили 2,6 млн грн екологічного податку до бюджетів всіх рівнів, у тому числі до державного бюджету надійшло майже 1,5 млн грн, до місцевих скарбниць Донецького регіону – 1,1 млн гривень.
Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.
Крім того, у нас теж є YouTube-канал https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ.
Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot та підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!
Поділитись
Дізнайтеся також
25/08/2025
До уваги платників! Анонси заходів податкової Донеччини на 25 серпня – 29 серпня 2025 року
25/08/2025
Сплата ЄСВ: роботодавці, які працевлаштовують осіб з інвалідністю можуть скористатися пільгами
25/08/2025
«Податок на Google»: За перше півріччя бюджет отримав 85,7 млн доларів США та 76,5 млн євро
25/08/2025
Сплата платежів представником платника
Усі новини