01.04.2021 12:28

Рекрутер Мирноградського міського центру зайнятості продовжує інформування роботодавців про електронні сервіси служби зайнятості

6065bc8c71764510705592.jpg

Для посилення обізнаності роботодавців щодо послуг служби зайнятості та визначення перспективної потреби у кадрах фахівці служби зайнятості спрямовують максимум зусиль щодо активної співпраці в напрямку підвищення довіри, відкритості та доступності до служби зайнятості, усвідомлюючи, що майбутнє у наданні послуг полягає у використанні сучасних інформаційних онлайн-ресурсів.

Рекрутером Юлією Кличовою проводиться систематичне інформування роботодавців про електронні сервіси, які активно впроваджує Державна служба зайнятості. Приділяється значна увага інформаційно-комунікаційному сервісу «Електронний кабінет роботодавця», адже він зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу роботодавця для відвідування центру зайнятості.

Також фахівець з рекрутингу щоденно використовує в роботі результати 7 етапу Інтернет-анкетування роботодавців з використанням «Google Forms», яке було проведено наприкінці 2020 року. З клієнтами, які пройшли це анкетування і заявили про перспективну потребу в кадрах, з’ясовуються можливі строки відкриття вакансій, а також їм презентуються резюме та портфоліо осіб, які відповідають критеріям роботодавця. Так з початку 2021 року 9 підприємств, які приймали участь в опитуванні надали вакансії до центру зайнятості, які успішно укомплектувалися. Сподіваємося на подальше налагодження тісного контакту та подальшу співпрацю з роботодавцями.

6065bc8ff206f390415741.jpg 6065bc9215924358249894.jpg