Мирноградська громада

Донецька область, Покровський район

08.06.2022 08:36

Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області продовжує роботу з переведення в цифровий формат паперових трудових книжок працівників області

🔰Нагадаємо, що починаючи з 10 червня 2021 року Законом України від 05.02.2021 № 1217 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» передбачено перехід до ведення записів про трудовий стаж працівників (трудової книжки) в електронному вигляді.

♻️З початку дії закону Головним управлінням разом з роботодавцями та мешканцями області переведено в цифровий формат 101,2 тис. трудових книжок, в тому числі з 24 лютого 2022 року оцифровано вже 12,4 тисяч.

✅Якщо трудова книжка вже оцифрована, всі дані про трудову діяльність надійно збережені в Реєстрі застрахованих осіб.

👉Перевірити факт оцифрування трудової книжки можливо в особистому кабінеті вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua).

👉Якщо ж ні – саме час це зробити❗️

Кожна людина може самостійно відсканувати цей документ та спрямувати його для обробки до органів Пенсійного фонду.

ℹ️Проста та докладна інструкція наведена на екрані.

✅✅✅Отже, давайте разом забезпечимо надійне збереження основного документу, що підтверджує трудову діяльність, – трудової книжки, як це передбачено нормами діючого законодавства.

Більш детальніше за посиланням - https://www.facebook.com/dn.pfy/videos/1388676034890630