Мирноградська громада

Донецька область, Покровський район

13.06.2022 08:12

Як переглянути набутий страховий стаж на вебпорталі пенсійного фонду україни

🔰Починаючи з 10 червня 2021 року в Україні розпочався поступовий перехід на електронний облік періодів трудової діяльності, запроваджено електронні трудові книжки. Це цифровий аналог паперової трудової книжки.

📊Роботодавці, застраховані особи, фізичні особи – підприємці, самозайняті особи, направляли в електронній формі відомості про трудову діяльність до Пенсійного фонду через вебпортал електронних послуг 👉 https://portal.pfu.gov.ua/.

Після перевірки та опрацювання Пенсійним фондом України даних та внесення їх до Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування формується електронний варіант трудової книжки.

❓Як переглянути свою електронну трудову книжку?

✅Увійдіть до особистого кабінету на порталі електронних послуг Пенсійного фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), банківської картки (BankID), електронного пенсійного посвідчення (ЕПП) або використовуючи «Дію.Підпис».

✅Оберіть в лівому боковому меню пункт «Електронна трудова книжка».
У разі, якщо особа або її роботодавець надавали скановані копії документів про трудову діяльність, результат оцифрування можна переглянути у вкладці «Відцифрована ЕТК».

‼️Уникайте ризиків втрати чи пошкодження паперової трудової книжки та документів про трудову діяльність! Завантажуйте сканкопії на вебпортал Пенсійного фонду України

❓Як завантажити скановані копії трудової книжки на вебпортал Пенсійного фонду України?
👉https://www.facebook.com/dn.pfy/photos/1967953726747994

#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті