01.06.2026 16:38
В Публічному просторі «З Мирноградом у серці» пройшов Національний тиждень безбар’єрності
З 25 по 31 травня в Публічному просторі «З Мирноградом у серці» пройшов Національний тиждень безбар’єрності. Його мета: підвищити рівень обізнаності громадян про безбар’єрність та розуміння того, як вона впливає на розвиток суспільства, мотивувати долучатися до діючих проєктів та ініціатив. А головне - сформувати позитивне ставлення до безбар’єрності як суспільної норми. Адже безбар’єрність – це про зручність для кожного з нас, це коли можеш.
Протягом тижня було організовано:
- інформаційні заходи;
- бесіди та тематичні зустрічі;
- проведена презентація можливостей простору, зокрема: соціальні, консультаційні, психологічні та інформаційні послуги.
За участі психологині Гуманітарної місії «Проліска» Альони Синяєвої була проведена зустріч з ветеранами та членами їхніх сімей, членами сімей загиблих Захисників і Захисниць України. Головною метою зустрічі було створення безпечного, затишного простору, де кожен учасник міг відчути прийняття, знайти внутрішню опору та навчитися ділитися цим ресурсом з рідними.