30.11.2022 10:30

Донецька торгово-промислова палата запрошує вас взяти участь в онлайн заході «CHAMBER4MEMBERS» 6 грудня2022 з 13:00 до 15:00

6387230ea3862__Chamber.webp

В рамках заходу буде проведено вебінар на актуальнішу тему сьогодення «АНАЛІЗ ТА РОБОТА З РИЗИКАМИ», який організовано в рамках програми міжнародної технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Про що будемо говорити?

* Дізнаємось про різницю між загрозою та ризиком;
        * Розглянемо триетапний процес аналізу ризиків;
        * Визначимо критерії імовірності та серйозності ризиків щодо бізнесу з розрахунком балу ризику;
        * Опануємо методологію класифікації ризиків;
        * Визначимо ключові попередні дії власників бізнесів у відповідності до стратегії роботи з ризиками задля мінімізації їх впливу на підприємницьку діяльність.

Спікеромонлайн заходу «CHAMBER4MEMBERS» директор Департаменту експертизи та сертифікації походження товарів Донецької ТПП Людмила Степаненко

✏ Участь у заході БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації за посиланням:

Місце проведення: онлайн платформа ZOOM (інформацію до входу буде надіслано зареєстрованим учасникам).

☎ Контактна особа:

Наталя ІВАНОВА, директор департаменту по взаємодії з бізнесом

+38 050 4714440, natalia.ivanova@donetskcci.com