24.05.2021 14:21

Формування мотивації у роботодавців

60ab8c9fd4358__1235.jpg

20 травня 2021 року в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар з керівниками новостворених підприємств та приватними підприємцями – початківцями.

Основною темою семінару було формування мотивації роботодавця, його інтересу та зацікавленості в співпраціі з центром зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Шупер розпочала семінар з ознайомлення учасників про соціальну місію та призначення державної служби зайнятості в суспільстві та на ринку праці, детально розповіла про соціальні послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям, надала роз’яснення щодо електронних сервісів, які пропонує служба зайнятості роботодавцям та розповіла про форми співпраці.

Фахівчиня відділу активної підтримки Яна Чистопляс розповіла про можливість навчання безробітних під замовлення роботодавця, дуальну освіту та проведення стажування на робочому місці.

Підводячи підсумки семінару, фахівці центру зайнятості висловили сподівання на тісну співпрацю з роботодавцями в напрямку створення нових робочих місць, легалізації праці найманих працівників та дотримання гарантій зайнятості.

20210520_111026.jpg 20210520_112054.jpg