01.06.2021 16:43

Чи оберу я професію своїх батьків?

60b639e905d23__IMG_0350.JPG

Сьогодні у Мирноградському міському центрі зайнятості відбулось нагородження переможців конкурсу есе на тему «Чи оберу я професію своїх батьків?» в рамках проведення марафону «Весняна Профорієнтація». Дуже символічно, що захід співпав зі святкуванням Міжнародного дня захисту дітей.

Конкурс проходив протягом квітня-травня для учнів закладів загальної середньої освіти м.Мирнограда. Серед усіх учасників були відібрані творчі та найкреативніші роботи, а переможцями стали:

• Марина Новосельська — I  місце, учениця  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 9;
  • Погуральська Вероніка — II  місце, учениця  закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 6;
  • Пімонова Поліна — III місце, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім.В.Доценка.

«Хтось хоче бути схожими на батьків, хтось  обере інший професійний шлях, але вдалий вибір професії є запорукою успіху в будь-якій сфері», — зазначила заступниця директора Галина Лагуніна нагороджуючи переможців.

Фахівці центру зайнятості  в свою чергу бажають  дітям свідомо   обрати професію та гарно відпочити влітку!

IMG_8997.JPG IMG_0301.JPG IMG_0288.JPG IMG_0277.JPG