08.06.2021 11:48

Військова служба за контрактом - альтернатива працевлаштуванню

60bf2f27af203__Дизайн-без-названия-(1).jpg

В рамках профінформаційних заходів, 7 червня у Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройні  сили України.

Безробітні з цікавістю слухали інформацію інструктора відділення рекрутингу та комплектування Покровсько-Ясинуватського ОМТЦК та СП Евгенія Тарана щодо служби за контрактом.

Присутнім було надано роз`яснення про види контрактів, умови підписання, стабільне грошове забезпечення, безкоштовне медичне обслуговування, соціальний і правовий захист військовослужбовців згідно з чинним законодавством України.

Заступниця начальника відділу з активної підтримки безробітних доповнила виступ інструктора, проінформувавши учасників про сучасний ринок праці, актуальні вакансії та послуги служби зайнятості.

Усіх бажаючих поєднати долю з військовою службою,  запросили безпосередньо на співбесіду до   Покровсько-Ясинуватського ОМТЦК та СП за адресою: м. Покровськ, вул.. Поштова, буд. 16.

Дизайн-без-названия-(2).jpg