17.06.2021 14:43

Обговорення питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх

60cb35fa3f47c__Дизайн-без-названия-(2).jpg

Цього тижня в приміщенні Виконавчого комітету Мирноградської міської ради відбулося засідання міської міжвідомчої комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, дітей - сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування. Захід відбувся під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника фінансового управління Ірина Сущенко.

Заступник директора Мирноградського міського центру зайнятості Галина Лагуніна доповіла щодо забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, пріоритетних напрямків роботи, інформаційної та профорієнтаційної роботи центру зайнятості.

Також обговорили питання забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх у літній період, а саме  про організацію громадських робіт у 2021 році. Визначили коло підприємств, на яких планується  проведення даних робіт, види робіт.

Під час обговорення члени комісії розглянули питання забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, зокрема, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та профілактичні заходи щодо попередження дитячої злочинності, методи попередження найгірших форм  дитячої праці, права неповнолітніх у трудових правовідносинах.

За підсумками обговорення прийнято рішення щодо подальшої співпраці місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій з питань забезпечення зайнятості неповнолітніх.

Дизайн-без-названия.jpg Дизайн-без-названия-(3).jpg