08.06.2023 19:54

Рукотворна катастрофа на Каховській ГЕС – це не природне лихо і не прояв кліматичної кризи

6482be990aa89__c1bf1b8d0a44ddd93f1b2452ea06ee08.jpeg

Це лихо – Путін. Сказав про це під час звернення до світових екоактивістів, лідерів думок та міжнародних експертів.

Кількість екосистем, які знищені або поставлені на межу вимирання цим російським терактом, уже вимірюється тисячами.

Усе це, із чим ми зіткнулися, є свідомим злочином окупанта. Багато питань про те, що сталося. Але це сталося на окупованій території. Але ми ще минулого року попереджали про мінування окупантами дамби та інших споруд станції. Але російські війська зараз обстрілюють райони, де триває евакуація. Очевидно, що це саме Росія зацікавлена в катастрофі.

Будь ласка, поширюйте правду про цей російський екоцид. Будь ласка, закликайте лідерів, держави та міжнародні організації діяти. Не випадково у запропонованій нами формулі миру один із ключових пунктів – це протидія екоциду. Давайте разом зробимо так, щоб інших екоцидів більше просто не було.