08.07.2021 14:35

В Мирнограді відкривали гастро студію «Смак мрії»

60e6e56c822d0__IMG_2855.JPG

Сьогодні, згідно Меморандуму про взаємодію та співпрацю між ГО «Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку», Мирноградським міським центром зайнятості, ГО «Харчовий Кластер Східної України», ГО Взаємодія Плюс» та ДНЗ «Мирноградський професійний гірничий ліцей» відбулося відкриття учбово-виробничого цеху «Гастро студія «Смак мрії».

Під час святкового відкриття студенти навчального закладу демонстрували свої здібності та надали присутнім змогу зануритися у виробничий процес з випікання смаколиків

"Перш за все ми відштовхуємося від потреб роботодавців, – каже заступниця директора Мирноградського міського центру зайнятості підприємства Галина Лагуніна. – Це партнерство заради забезпечення відповідності рівня професійної підготовки кухарів-кондитерів та запровадження дуальної форми навчання в навчальному закладі".

Даний проект сприяє практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, які спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища в країні, а саме: розвиток харчової галузі, розвиток молоді , поліпшення умов для розвитку малого та середнього бізнесу та підтримки проектів органів місцевого самоврядування, громадських та благодійних організацій у сфері освіти, особливо професіональної.

IMG_2680.JPG IMG_2746.JPG IMG_2786.JPG IMG_2838.JPG