Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

03.08.2023 10:27

Інформація для представників малого та середнього бізнесу

64cb5769dec35__6437d0387b017__64364b8dc08ed__Untitled-2.png

Представники малого і середнього бізнесу, які знаходяться в процесі релокації через війну або вже релоковані до Київської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей, мають можливість подати заявки на участь у відкритій Програмі підтримки економічної стійкості України, спрямовану на надання фінансової допомоги від Міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps в партнерстві з Громадською організацією «Вест Юкрейн Діджитал».

Головною умовою отримання допомоги є створення або збереження щонайменше трьох робочих місць для ВПО або постраждалого від конфлікту населення. Пріоритет буде надаватися тим бізнесам, які потребують коштів для відновлення або розширення своєї діяльності на новому місці.

 Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Середній розмір фінансової підтримки для відібраних заявників становить 20 000 доларів США в гривневому еквіваленті за поточним курсом Національного банку України, яка надається на придбання основних засобів.

 Ознайомитись з умовами програми, критеріями відбору учасників та подати онлайн-заявку для участі можна за посиланням https://uerp.mercycorps.org/page/brYXAKWK.