02.08.2023 19:30

Берегове. Важлива зустріч із представниками та представницями угорської громади, нашими воїнами. Перша зустріч у такому форматі

64cb57cee2c32__maxresdefault-(5).jpg

Усі ми громадяни України: і етнічні угорці, і етнічні українці, і всі інші наші національні спільноти. Усі ми захищаємо нашу державу, усі ми допомагаємо нашим воїнам – усім нашим героям. Дякую нашим захисникам і захисницям! Дякую угорській громаді та всьому Закарпаттю за поважне й дбайливе ставлення до переселенців, за те, що ви так приймали всіх наших людей!

Російський агресор становить загрозу всім людям, які цінують свободу, спокій і розвиток. Його система принесла неволю та страждання народам цієї частини Європи: і українцям, і угорцям, і полякам, і чехам, усім іншим. Цього разу перемога України врятує абсолютно всіх у Європі завдяки міцності наших героїв.