09.08.2023 08:51

Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення

64d3297f3e819__Без-названия-(1).png

Команда підтримки реформ Міністерства економіки України та Проєкт USAID «Економічна підтримка України» запрошують Вас на шістнадцятий інформаційно-діалоговий майданчик "Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення", який відбудеться 10 серпня 2023 р., початок о 16.00 (тривалість заходу 2 години).

Будемо вдячні за розповсюдження інформації серед зацікавлених осіб.

Під час заходу будуть розглянуті наступні питання:

1. Державна підтримка бізнесу через грантову програму на створення або розвиток переробного підприємства.
  2. Особливості подачі заявок на отримання державного гранту на створення або розвиток переробного підприємства у 2023 році.
  3. Практичні поради під час подання грантової заявки на створення або розвиток переробного підприємства. Можливості поєднання різних грантів як інструмент залучення додаткових ресурсів.
  4. Діалоги. Питання. Відповіді. Збір запитів від бізнесу для обговорення на наступний інформаціно–діалоговий майданчик.

Запрошення та програма заходу у вкладанні. Реєстрація на захід за лінком. Усі зареєстровані учасники отримають посилання на приєднання до заходу.

Чекаємо Вас на заході!