12.09.2023 19:07
Сьогодні є за що подякувати всім воїнам нашої 95-ї окремої бригади ДШВ
![65018a05292ea__2881496.jpg 65018a05292ea__2881496.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/126563/65018a05292ea__2881496.jpg)
3-тя штурмова – молодці, хлопці! Об’єднана штурмова бригада Національної поліції «Лють» – дякую! Всі три бригади відзначилися в боях на Бахмутському напрямку. Важливі успішні дії.
46-та окрема аеромобільна, 47-ма окрема механізована – дякую вам, воїни, за ваш рух уперед! 72-га окрема механізована бригада та 79-та окрема, ДШВ – дякую за надзвичайно міцний захист наших позицій!
І особливо відзначу сьогодні спецпідрозділи ГУР, які виконують завдання в районі Кліщіївки та в інших надзвичайно гарячих точках. Дякую вам, хлопці!
Слава Україні!