28.07.2021 16:54

Тренінг з основ бізнес-планування

610161a573e09__Дизайн-без-названия-(1).jpg

28 липня в онлайн режимі відбувся тренінг щодо основ бізнес-планування  в рамках роботи центру розвитку підприємництва  Мирноградського мського центру зайнятості.  Захід було проведено в Молодіжному центрі «Рух » за участю Мирноградського міського центру соціальних служб.

Заступниця відділу активної підтримки безробітних  Ірина Молодоря презентувала безробітним  онлайн додаток «Центр розвитку підприємництва» на основі системи Android, який надає змогу оперативно в інтерактивному режимі отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва,  актуальну інформацію про можливість  дистанційного навчання тощо.

Також присутні дізнались про можливості служби зайнятості, отримали теоретичні знання та практичні поради щодо відкриття власної справи, та мали змогу поставити питання  і отримати вичерпні відповіді.