Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

25.10.2023 13:44

Житлові субсидії на опалювальний сезон продовжать автоматично

653a4358e4962__Д2_Інфографіка.jpg

ℹ️В опалювальному періоді 2023-2024 років домогосподарствам, яким було визначено право на житлову субсидію у вересні 2023 року, у тому числі тим, у кого розмір житлової субсидії становив 0,00 грн, розрахунок розміру субсидії буде проведено АВТОМАТИЧНО.

Право таких домогосподарств на отримання житлової субсидії не переглядається, воно визначено в травні 2023 року на період до квітня 2024 року включно.

📍Умови призначення житлових субсидій — дивіться за посиланням https://is.gd/nEzr0T.

🔎При проведенні розрахунку житлової субсидії на опалювальний період доходи враховуються за І-ІІ квартали 2023 року.

При цьому при розрахунку житлової субсидії на опалювальний період (з жовтня) розмір пенсійної виплати (як дохід) враховується за серпень 2023 року.

🗓️Розмір житлової субсидії за жовтень обчислюється з урахуванням тривалості опалювального періоду з 16 жовтня, — тобто послуга з опалення житлового приміщення розраховується на 16 днів незалежно від кількості днів, протягом яких ця послуга фактично надається.

✔️Особам, які не отримували житлову субсидію влітку або яким було відмовлено у її призначенні на неопалювальний період, у разі звернення за її призначенням у період по 30 листопада 2023 року житлову субсидію буде призначено з жовтня 2023 року.

📍Як самостійно подати заяву на призначення субсидії онлайн, дивіться у відеоінструкції ▶️https://is.gd/EcBFBD.

📌Більше важливої інформації про субсидії — https://is.gd/aPWW2J.

👉Заощаджуйте свій час та отримуйте максимум необхідної інформації на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області: фейсбук-сторінка — https://www.facebook.com/dn.pfy, телеграм-канал —https://t.me/PensFond_dn, ютуб-канал — https://www.youtube.com/@gu_pfu_dn.