31.10.2023 18:40
У Міжнародний день Чорного моря зустрівся з нашими захисниками, які змінили ситуацію в Чорному морі на користь України та світу, і вручив їм державні нагороди
![6541f31f4a987__news_20231031_154551_169875995122.jpg 6541f31f4a987__news_20231031_154551_169875995122.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/140535/6541f31f4a987__news_20231031_154551_169875995122.jpg)
Битва за Чорне море ще триває, але ми вже можемо бути впевнені, що Росія в цій битві не переможе. Українці не дозволили ворогові використовувати Чорне море як плацдарм для десантів, атак проти наших південних регіонів. Переконаний, що Чорне море стане взірцем того, як наша держава вміє відновлювати безпеку – для себе та своїх партнерів.
Дякую, воїни! Пам’ятаємо всіх, хто віддав життя, очищуючи наше море від окупантів.