04.08.2021 12:52

Військова служба за контрактом

610a63bd423fc__Дизайн-без-названия-(1).jpg

3 серпня  в Молодіжному центрі «Рух»  Мирноградським міським центром зайнятості було організовано семінар з орієнтації на військову службу за контрактом.

Старший лейтенант  53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха ознайомив  присутніх  із перевагами та перспективами служби за контрактом, умовами прийняття на військову службу, можливістю безкоштовного навчання для отримання первинної військової спеціальності, або перепідготовки з вже наявної на нову більш необхідну.

Безробітні отримали інформацію щодо актуальних вакансій у Збройних силах України, у тому числі цивільних спеціальностей та грошового забезпечення військовослужбовців.

«Сьогодні служба в Збройних силах України за контрактом може вирішити  питання працевлаштування з стабільним грошовим забезпеченням» , -  зазначила фахівчиня центру зайнятості Ірина Молодоря, завершуючи захід.

IMG_0016.JPG Дизайн-без-названия.jpg