09.11.2023 21:43
Працюємо з усіма партнерами заради систем ППО для України – стараємося фактично щотижня додавати сили нашому повітряному щиту
![654ded4a4c6bf__11-листопада.jpeg 654ded4a4c6bf__11-листопада.jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/143080/654ded4a4c6bf__11-листопада.jpeg)
Що більш захищеним буде українське небо, українські міста й села, то більше буде можливостей у наших людей для економічної активності. Зокрема, і для виробництв – у тому числі оборонних виробництв. Хоч би що відбувалось у світі, Україна матиме свою силу, щоб захищати свій суверенітет.
Протягом дня на звʼязку з військовими. Найгарячіші напрямки за цю добу – Авдіївський, Марʼїнський, Купʼянський і Бахмутський. Вдячний усім нашим бригадам, кожному підрозділу – за стійкість, за силу, за знищення окупантів. Південні напрямки – хлопці, я вам дякую за вашу міцність! Наша артилерія, наші ракетні війська та кожен, хто допомагає в спеціальних службах, – дякую вам за влучність! Є результати, які надихають. Буде – більше.
Слава Україні!