30.11.2023 10:37
Звернення Володимира Зеленського наприкінці 644-го дня війни.
![656849f36b4f5__maxresdefault-(4).jpg 656849f36b4f5__maxresdefault-(4).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/147844/656849f36b4f5__maxresdefault-(4).jpg)
«Сьогодні увесь день – у наших південних областях. Спочатку – Одеса та область, потім – Миколаїв, потім – Херсон. Багато питань, і майже всі – про безпеку, про захист нашої держави, про захист наших людей. Дякую всім, хто дбає про нашу державу, наших людей! Дякую тобі Одеса, Миколаїв, Херсон – дякую вам за цей день. Слава нашому міцному народу! Слава Україні!»