05.12.2023 12:05

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 649-го дня війни.

656ef5f8462b5__maxresdefault-(6).jpg

«Сьогодні є важливий результат для України на міжнародному рівні. Зокрема, у Міжнародній морській організації, яка минулого тижня прибрала Росію з керівних органів.

Сьогодні Асамблея Міжнародної морської організації ухвалила резолюцію на підтримку наших зусиль у Чорному морі – українського успіху з відновлення судноплавства та роботу нового «зернового коридору». До речі, цей експортний коридор уже дав результат – понад 7 мільйонів тонн вантажів.

Це дуже вагомо. Це наша економіка, і не лише робота портів та аграріїв, але й багатьох інших та суміжних галузей. Мільйони робочих місць в Україні залежать від експорту, який здатна забезпечити наша держава. І я дякую всім у світі, хто допомагає із цим Україні. Зокрема, тепер Міжнародна морська організація буде підтримувати наші зусилля, є і відповідне рішення – оцінити, якої технічної допомоги ми потребуємо для нормальної роботи морського коридору».