20.08.2021 14:21

Інформаційна компанія по легалізації зайнятості

611f90f73ac0b__Дизайн-без-названия-(3).jpg

19 серпня рекрутерка Мирноградського міського центру зайнятості Юлія Кличова працювала у складі виїзного мобільного соціального офісу, надавала консультації щодо послуг та можливостей служби зайнятості жителям та роботодавцям мікрорайону «Західний».

Під час зустрічі особлива увага  приділялась питанням легалізації трудових відносин. Фахівчиня роз’яснювала людям, що оформлення трудових відносин потрібне, насамперед, самим працівникам, адже нелегальна праця – це не тільки несплачені податки та втрачені надходження до бюджету, а позбавлення  людей їх прав та соціальних гарантій та отримання гідної пенсії у майбутньому.

Роботодавцям було запропоновано скористуватись послугами служби зайнятості щодо: організації тимчасових робіт, навчання та стажування безробітних, компенсації єдиного внеску, компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, тощо. Цікавою та корисною також була інформація про електронні сервіси служби зайнятості.

Дизайн-без-названия-(2).jpg Дизайн-без-названия-(4).jpg Дизайн-без-названия.jpg