27.08.2021 08:10

Вирішення питань зайнятості жителів Мирноградської міської ОТГ

612873d9e8284__Дизайн-без-названия-(1).jpg

26 серпня рекрутерка Мирноградського міського центру зайнятості Юлія Кличова працювала у складі виїзного мобільного офісу і надавала послуги жителям Мирноградської міської об’єднаної територіальної громади.

Виїзні прийоми ведуться постійно згідно графіку і є ефективною формою комунікації служби зайнятості з жителями громади, оскільки, це дозволяє оперативно та вчасно надати допомогу всім, хто цього потребує. Сучасна служба зайнятості володіє усіма інструментами, які дають можливість надавати послуги поза межами приміщення центру  зайнятості.

Робота у подібному форматі дуже важлива для мирноградців, які не можуть особисто відвідати центр зайнятості і мають питання щодо вакансій, працевлаштування, професійного навчання, тощо.