03.08.2021 14:48

Скликання чергового засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради 18 серпня

ZASIDANYA.jpg

Початок: 18.08.2021 10:00

Завершення: 18.08.2021 12:00

18.08.2021 о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради в режимі SKYPE-конференції.

Питання до розгляду:

1) про стан роботи зі зверненнями громадян в Управлінні комунальної власності Мирноградської міської ради за I півріччя 2021 року.

Доповідач Лариса Саділіані – начальник Управління комунальної власності  Мирноградської міської ради;

2) про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Мирноградської міської ради у I півріччі 2021 року та заходи щодо її поліпшення.

Доповідач Вікторія Іноземцева – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

3) про виконання плану роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради за              II квартал 2021 року.

Доповідач Людмила Прокопенко – начальник організаційного відділу Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

4) про стан виробничого травматизму та травматизму невиробничого характеру у Мирноградській міській територіальній громаді за I півріччя 2021 року.

Доповідач Світлана Вострикова – начальник Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.