УСЗН
Графік роботи
Повна назва закладу
• Управління соціального захисту населення
Населений пункт
Категорія закладу
• Міська рада
Керівник
n/a n/a
n/a
Контакти
☎ +380665781007
✉ 25953304@mail.gov.ua
Мирноград, вулиця nodata, 0
Детальна інформація
1. Реалізація державної політики у галузі управління комунальною власністю територіальної громади міста Мирноград, комплексного розвитку житлово-комунального господарства з питань водо- і теплопостачання, водовідведення, експлуатації та ремонту житла, дорожнього і зеленого господарства, благоустрою території міста, надання ритуальних готельних та інших послуг, виконання ремонтно-будівельних робіт.
2. Організація виконання рішень органів виконавчої влади, міської ради, міського голови та виконавчого комітету міської ради з питань управління комунальною власністю та житлово-комунальним господарством територіальної громади міста.
3. Формування реєстру комунального майна територіальної громади.
4. Реалізація реформування та комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста.
5. Здійснення повноважень власника комунального майна територіальної громади м. Мирноград.
6. Виконання повноважень представника міської ради у господарських товариствах, де у статутному фонді є частка майна міської комунальної власності.
Усі пов`язані новини
![65b77c09dd2df__photo_2024-01-29_12-19-36.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/183345/65b77c09dd2df__photo_2024-01-29_12-19-36.jpg)
29.01.2024 12:20
Мрії мають збуватися! Зробимо дітей щасливими!
Мрії мають збуватися! Зробимо дітей щасливими! Кожна дитина має право на виховання у сімейному оточенні, незалежно від того, може її родина забезпечити нормальні умови життя та виховання чи ні. Щодо дітей, які за певних життєвих обставин залишилися без ...
![6528ea581950b__2023-06-08-chy-mozhna-vidmovytysya-vid-suspilno-korysnyh-robit-800-500.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/135131/6528ea581950b__2023-06-08-chy-mozhna-vidmovytysya-vid-suspilno-korysnyh-robit-800-500.jpg)
13.10.2023 09:56
Інспекція праці інформує щодо суспільно корисних робіт
В умовах війни всі зусилля суспільства мають бути спрямовані на опір агресору та подолання наслідків вторгнення. Сьогодні, як ніколи дотепер, є потреба в робочих руках, особливо в тих громадах, де донедавна велися бойові дії. Йдеться про відновлення інфра ...
![63ec97176d1d5__111.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/75494/63ec97176d1d5__111.png)
15.02.2023 10:24
Графік особистого прийому громадян керівництвом Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради на 2023 рік
Особистий прийом громадян проводиться в приміщенні Управління (кабінет 107)
Усі пов`язані новини