28.09.2021 10:30

Проведення ярмарку «Мирноградська осінь 2021» скасовано!

6152c50418cb6__Мирноградська-осінь.jpg

Шановні мешканці та гості Мирноградської міської територіальної громади!

У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією у громаді вимушені вам повідомити про скасування проведення ярмарку «Мирноградська осінь 2021».

На цю мить організатори доклали багато зусиль до організації свята, але вкрай складна ситуація із захворюваністю на COVID-19 наразі не дозволяє нам провести даний захід.

Динаміка рівня госпіталізації вказує лише на зростання числа госпіталізованих на COVID-19, а територія Донецької області перебуває у помаранчевій карантинній зоні.

«Здоров'я наших мешканців було пріоритетним для мене в прийнятті рішення про скасування святкових заходів 9 жовтня 2021. Сподіваюсь, що ви із порозумінням поставитесь до даного рішення, ми не можемо ризикувати здоров'ям гостей та мешканців нашої громади. Здоров'я всім нам!», - зазначає міський голова Олександр Брикалов.