01.10.2021 11:37

20.10.2021 о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету

ZASIDANYA.jpg

«20.10.2021 о 1000 годині в залі засідань Мирноградської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Мирноградської міської ради в режимі Skype-конференції.

Питання для розгляду:

1) про підсумки роботи зі зверненнями громадян у Виконавчому комітеті Мирноградської міської ради та на підприємствах міста за 9 місяців 2021 року.

Доповідач Олена Солощенко – начальник відділу «Контактний центр» Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про виконання Службою у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади з питань захисту прав  дітей за 9 місяців 2021 року.

Доповідач Ганна Смикова – начальник Служби у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.»