25.12.2023 09:12

Виконавчий комітет повідомляє про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Мирноградської міської територіальної громади на 2024 рік

default_image.png

Виконавчий комітет Мирноградської міської ради повідомляє про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Мирноградської міської територіальної громади на 2024 рік розпорядженням начальника Мирноградської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області  від 20.12.2023 № 1006р.

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  затверджений документ державного планування, заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування, довідки про консультації та про громадське обговорення додаються.

Переглянути документи:

Довідка про громадське обговорення

Довідка про консультації

Звіт про стратегічну екологічну оцінку