08.10.2021 15:17

Нагадуємо правила пожежної безпеки

616037058d071__Пожар-в-квартире.jpg

З приходом осені в оселях збільшується кількість пожеж. Аналіз пожеж свідчить, що вони відбуваються, в основному, з двох причин: у разі порушення правил пожежної безпеки та через приховані несправності обігрівальних приладів. Крім того, пожежі можуть виникати і від несправної електропроводки або неправильної експлуатації електромережі.

Нагадуємо правила безпеки:

• у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими обігрівачі;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • не використовуйте обігрівачі для сушіння одягу;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • подбайте про захист помешкання при користуванні пічним або газовим опаленням.

При виникненні пожежі необхідно негайно викликати вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина має вирішальне значення!

Дотримуйтесь цих простих, але необхідних правил, і ви збережете свою оселю та майно від вогню.