07.01.2024 21:04

У Мирнограді 8 січня буде оголошене днем трауру.

659b9e803a7ae__photo_2024-01-08_09-04-24.jpg

У звʼязку з людськими втратами, через російську ракетну атаку 6 січня 2024 року, завтра в Мирноградській громаді  буде оголошено днем трауру.

На знак скорботи та гідного вшанування пам’яті  загиблих просимо приспустити Державний Прапор України на будівлях, підприємствах, установах і організаціях усіх форм власності розташованих на території громади.

8 січня буде введено тимчасову заборону на розважальну музику на ринках, у закладах торгівлі, громадського харчування та інших громадських місцях.

Нагадаємо, внаслідок ракетного удару у Рівному Мирноградської громади загинуло шестеро людей, у тому числі 3 дитини та 2 постраждало.

Мирноградська міська військова адміністрація, Виконавчий комітет міської ради і вся громада Мирнограда в глибокій скорботі.