21.10.2021 15:04

СБУ провела контрдиверсійні заходи поблизу лінії розмежування на Донеччині: виявили бойовика та схрон зі зброєю

617157777dbab__3.jpg

Служба безпеки України провела контрдиверсійні заходи у прифронтовому Світлодарську на Донеччині.

Це регулярне відпрацювання тактики попередження можливих терористичних загроз та міжвідомчої взаємодії для недопущення фактів протиправної діяльності на лінії розмежування.

Правоохоронці перевіряли транспортні засоби, більше 20 адрес та пів сотні осіб.

У межах заходів:

• встановлено місце перебування учасника НЗФ, який протистоїть силам АТО/ООС на сході держави в одній з мотострілкових бригад «народной милиции ДНР»;
  • виявлено у недобудованій багатоповерхівці схованку із засобами ураження. Вилучено більше 800 набоїв різного калібру, запал до УЗРГМ та дві гранати РГД-5.

Заходи проводилися за участі Нацгвардії, Нацполіції, Державної прикордонної та фіскальної служб України.

Пресслужба ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях

61715772b5d4a.jpg 61715772c5e73.jpg