02.11.2021 15:25

17-18 листопада 2021 року у м. Харкові відбудеться Форум із соціального підприємництва та соціальної відповідальності

61813e46c1af8__Безымянный1.png

Форум з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності — це два дні насиченої роботи, досвід успішних українських підприємців, знання міжнародних експертів, нетворкінг та можливість отримати відповіді на основні питання, пов'язані з розвитком соціального підприємства в Україні.

До участі у заході запрошуються представники органів місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства, навчальних закладів, мікро-, малих та середніх підприємств Донецької, Луганської та півдня Запорізької областей.

Усі витрати, пов’язані з участю у Форумі будуть покриватися за рахунок «Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Дедлайн для реєстрації – 6 листопада 2021 року.

Детальніше про захід: https://seforum.info/