23.11.2021 13:52

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

619cd6f693ea9__Громадські-слухання.jpg

03 грудня 2021 року о 12.00 в залі засідань Мирноградської міської ради за адресою: вул.Центральна,9, м.Мирноград, Покровський район, Донецька область відбудуться громадські слухання з обговорення нової редакції статуту Мирноградської міської територіальної громади Покровського району Донецької області.

Запрошуємо небайдужих мешканців взяти участь.

Громадське обговорення  буде проведено у формі публічного громадського слухання.

Відповідно до правил «червоної зони» в рамках протидії COVID-19, всі зацікавлені учасники повинні мати підтвердження повної вакцинації або негативні результати ПЛР-тесту, зроблені не пізніше ніж за 72 години до проведення громадських слухань.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, завітайте до офіційного веб-сайту Мирноградської міської ради.