30.11.2021 11:39

До уваги представників малого і середнього бізнесу та громадських організацій!

61a5f1cb0229f__FB_IMG_1638263285665.jpg

Виконавчий комітет Мирноградської міської ради інформує про проведення Практичної конференції «Малий і середній бізнес: трансформація в нових реаліях».

Метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області.

Формат заходу передбачає насичену програму за такими тематичними напрямами:

• основні виклики мікро- та малих підприємств, надання інформації та практичних порад щодо їх подолання;
  • надання поштовху для розвитку підприємств на принципах сталості, як однієї з основних умов довгострокової конкурентоспроможності;
  • інформування представників бізнесу щодо можливостей, що надаються в рамках міжнародних та національних проєктів, державних програм фінансування бізнесу, які діють в Україні;
  • презентації ефективних практик з питань розвитку МСБ та історії успішної роботи підприємців.

Початок роботи Конференції – 8 грудня 2021 року о 10:00 у конференц-холі Донецької ТПП (Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 43А). Реєстрація учасників – з 09:00 при обов’язковій наявності COVID-сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту (термін дії 72 години).

У випадку зацікавленості щодо участі, необхідно проінформувати організаторів заходу не пізніше ніж 02 грудня 2021 року за телефоном: моб. (050) 347-85-73; e-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com. Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3EMjWOB