30.11.2021 11:52

Готується заява про визнання відумерлою спадщиною об’єкта нерухомого майна за адресою: «Молодіжний» район, будинок 27, квартира 64

61a5f50cd5e2d__619399b2a73fe.jpeg

Мирноградська міська рада повідомляє, що до Димитровського міського суду Донецької області готується заява про визнання відумерлою спадщиною об’єкта нерухомого майна за адресою: Покровський район, місто Мирноград, «Молодіжний» район, будинок 27, квартира 64, у зв’язку з неприйняттям протягом року спадщини, відкритої після смерті власників Муранцева Андрія Андрійовича та Муренцевої Клавдії Олексіївни.

У випадку наявності спадкоємців померлої або вимог кредиторів спадкодавців просимо повідомити Мирноградську міську раду за адресою: вул. Центральна, 9, м. Мирноград Донецької області.