07.08.2020 11:59

Не спалюйте сухостій та сміття

5f2d42802a0c6974761103.jpeg

Впродовж пожежонебезпечного періоду, коли  суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа за лічені хвилини здатна поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху, треба бути особливо обачливими та відповідальними з вогнем.

Шановні громадяни! Не спалюйте  сухостій та сміття,  не залишайте недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці, не звалюйте на земельних ділянках, що примикають до лісосмуг, сміття, будівельні залишки та інші побутові відходи. Пам'ятайте, що пожежі можуть привести до неконтрольованого поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибелі тварин, а також нашкодити не лише природі, але  й негативно вплинути на самопочуття людей.